Wstąp do Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Polskich we Francji!

Zachęcamy Państwa do włączenia się do naszej działalności i stania się „Członkiem” lub „Sympatykiem” SITPF. Wśród naszych członków spotkają Państwo Inżynierów i Techników o rozlicznych specjalnościach, co pozwala na szeroka wymianę doświadczeń, wiedzy, historii techniki itd. Z przyjemnością podkreślamy, że wielu sympatyków spoza kręgów technologicznych uczestniczy w naszych wydarzeniach jak konferencje i debaty, turniej golfowy czy spotkania towarzyskie. A Państwo? Wystarczy pozostawić informacje z mailem lub telefonem w formularzu na dole strony, a my z przyjemnością dostarczymy dodatkowych informacji, co do członkostwa w SITPF. Jest nas obecnie 50 osób i pragniemy zdecydowanie poszerzyć nasze kręgi. Czekamyna Państwa kandydatury!

 

SKŁAD WŁADZ SITPF na kadencje 2014-2016

 

Prezes

Lucjan SOBKOWIAK

Według statusu jest odpowiedzialny za wizje obecnej i przyszłej aktywności stowarzyszenia, promocja w zewnętrznych środowiskach gospodarczych i społecznościowych, polskich i francuskich. Dokooptowywanie nowych członków. Reprezentacja i koordynacja generalna.

 


 

Wiceprezes

Janusz PTAK

Według statusu: odpowiedzialny za stosunki zewnętrzne, kierownictwo wydrukiem i dystrybucja informacji związanych z aktywnością stowarzyszenia: Flash, zapowiedzi konferencji.

 


 

Sekretarz

Krystyna LIZIARD SZEWCZAK

Zastępca Sekretarza

Stanisław ALOSZKO

 


 

Skarbnik

Katarzyna ANDRE

Członek Zarządu

Andrzej FARNIK

 


 

Członek Zarządu

Tomasz KAPLONIAK-HELENIAK

Członek Zarządu

Jerzy Niziński

 


 

Członek Zarządu

Janusz RODZIEWICZ

Webmaster. Odpowiedzialny za stronę internetową.

Członek Zarządu

Jan SUSKI 

 

 

Stowarzyszenie Polskich Inzynierow i Technikow we Francji
20, rue Legendre
75017 PARIS

tel: +33 (0) 6 07 30 96 97
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

n° aut.préf.79501-13.446